Andy Murray očekivano je prošao u drugo kolo Australian Opena. Bez većih je problema slomio Ukrajinca Marčenka 3:0 u setovima (7:5, 7:6 (5), 6:2), no slavu sjajnom tenisaču ”ukrala” je Murrayeva supruga Kim Sears, koja se na tribinama ponašala razmaženo.
Naime, u jednom je trenutku bila iživcirana što je kamerman snima pa je natjerala fizioterapeuta da baci ručnik preko kamere bez obzira na to što se nalazila na javnom mjestu. Poslije se i sam tenisač ispričavao zbog ponašanja svoje pratilje.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.