(VIDEO) Francuska liga: Marseille bolji od Nice, Mario Balotelli ponovno strijelac

U posljednjem susretu 36. kola francuskog nogometnog prvenstva Marseille je pobijedio Nicu 2-1.

Golove za OM zabili su Bafetimbi Gomis (21) i Patrice Evra (66), dok je pogodak za goste zabio Mario Balotelli (50).

U ranije odigranom susretu Lyon je pobijedio Nantes 3-2. Gosti su vodili na poluvremenu 1-0 golom Valentina Rongiera (19). Domaćin je u nastavku susreta okrenuo rezultat preko Nabila Fekira (65-11m) i Maxwella Corneta (70), no Guillaume Gillet je u 75. izjednačio na 2-2. Pogodak odluke zabio je Cornet u 80. minuti.

Rennes je golom Ndombea Mubele u 80. minuti pobijedio Montpellier 1-0.

Na ljestvici vodi Monaco sa 86 bodova i utakmicom manje, PSG je drugi sa 83 boda, a Nica na trećem mjestu ima 77 bodova. Lyon je četvrti sa 63 boda, a Marseille je skočio na peto mjesto sa 58 bodova.