(VIDEO) Juventus slavio u posljednjem kolu Talijanske lige

Nogometaši Juventusa slavili su u posljednjem kolu Talijanske lige kod Bologne s 2-1, pa se sada mirno mogu pripremati za finale Lige prvaka u subotu.

Moise Kean Goal HD – Bologna 1-2 Juventus 27… by jaredpeele

Bologna je povela preko Saphira Sliti Taidera (52), za Juve je izjednačio Paulo Dybala (70), da bi u četvrtoj minuti sudačke nadoknade mladi Moise Kean donio torinskoj momčadi pobjedu. Marijo Mandžukić je igrao od 59. minute.

U drugoj utakmici Atalanta je u Bergamu golom Alejandra Gomeza u 52. minuti pobijedila Chievo s 1-0.