(VIDEO) Liga prvaka – nova uvjerljiva pobjeda Juventusa bez Ronalda, poraz Hoffenhaima: Igrao Mario Mandžukić, briljirao Dyabala…

U drugom kolu skupine F Lige prvaka Hoffenheim je u utorak na domaćem terenu protiv favoriziranog Manchester Cityja izgubio sa 1-2.

Hoffenheim je poveo već u prvoj minuti pogotkom Ishaka Belfodila. No, Manchester City je brzo odgovorio, Sergio Agüero u 8. minuti pogađa za 1-1. Pobjedu Cityju donio je David Silva u 87. minuti.
Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić igrao je od 54. minute za Hoffenheim.
 U drugom susretu ove skupine Lyon, koji je u prvom kolu šokirao Manchester City pobijedivši na Etihadu 2-1,dočekuje Šahtar Doneck (21 sat).
U skupini H talijanski prvak Juventus je, bez kažnjenog Cristiana Ronalda, kod kuće svladao švicarski Young Boys sa 3-0, te ima maksimalni učinak. Trostruki strijelac bio je Paulo Dybala (5, 33, 69).
Treći gol pao je u 69. minuti. Mario Mandžukić je ubacio na drugu stativu, a Cuadrado je loptu proslijedio do Dybale koji lakoćom trese mrežu. Mandžukić je izašao iz igre u 78. minuti.Ronaldo je morao odraditi utakmicu kazne zbog isključenja u prvom kolu, kada je Juve na gostovanju pobijedio Valenciju sa 2-0.
 Manchester United u drugom susretu ove skupine dočekuje Valenciju (21 sat).

Skupina F –
Hoffenheim – Manchester City 1-2 (Ishak Belfodil 1/ Sergio Agüero 8, David Silva 87)