(VIDEO) Liverpool se novom pobjedom probio na 2. mjesto, sjajni Salah opet strijelac, Dejan Lovren odigrao cijelu utakmicu

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 29. kola Premier lige Liverpool je na Anfieldu pobijedio Newcastle sa 2-0, a strijelci su bili briljantni Mohamed Salah (40) i Sadio Mane (55).

Mohamed Salah je ove sezone u Premier ligi upisao 24 gola i 8 asistencija. Hrvatski stoper Dejan Lovren odigrao je cijeli susret za Liverpool, koji se je probio na drugo mjesto prvenstvene ljestvice.

Tottenham je očekivano svladao Huddersfield sa 2-0, a dvostruki strijelac za Spurse bio je Južnokorejac Heung-Min Son (27, 54), koji je ove sezone zabio 10 pogodaka u Premier ligi.

Nikole Vlašića ponovno nije bilo u sastavu Evertona, koji je na gostovanju kod Burnleyja izgubio sa 1-2. Everton je poveo u 20. minuti golom Cenka Tosuna, ali u drugom poluvremenu Burnley je pogocima Ashleyja Barnesa (56) i Chrisa Wooda (80) stigao do pobjede.

Posljednjeplasirani West Bromwich Albion, koji ima samo 20 bodova, sve je bliže ispadanju, a novi poraz doživio je kod Watforda (0-1). Presudio im je Troy Deeney u 77. minuti.

Swansea, koji je dugo bio na začelju, u posljednjih šest kola ostvario je četiri pobjede i jedan remi, a u subotu je kod kuće svladao West Ham sa 4-1. Sada je na 13. mjestu, ima 30 bodova kao i West Ham.