(VIDEO) NBA: Slavlje Indiane u Washingtonu uz Bogdanovićevih 18 koševa

Indiana Pacersi su ostvarili 40. pobjedu u ovoj sezoni svladavši na gostovanju Washington Wizardse sa 119-112, a Bojan Bogdanović je u novom trijumfu svoje momčadi sudjelovao sa 18 koševa te po četiri skoka i asistencije.

Cleveland je na svom parketu svladao Memphis u čemu je Ante Žižić bio startni centar Cavaliersa te za gotovo 30 minuta igre postigao 18 koševa uz sedam skokova.

Minnesota je poražena na gostovanju u Milwaukeeju sa 140-128. Dario Šarić je bio u početnoj petorci Timberwolvesa te za 29 i pol minuta u igri ubacio sedam koševa uz osam skokova i tri asistencije.

Phoenix je nastavio negatovan niz i na gostovanju u Atlanti doživio 17. uzastopni poraz. Domaći su slavili sa 120-112, a Dragan Bender je za goste odigrao 17 minuta uz učinak od četiri koša i pet skokova.

NBA rezultati, 23.2.
Washington – Indiana 112-119
(B. Bogdanović 31:10 min, 18 k, šut 8/15, 4 s, 4 a, 1 ol)
Cleveland – Memphis 112-107
(A. Žižić 29:40 min, 18 k, šut 6/7, 7 s, 1 a)
Milwaukee – Minnesota 140-128
(D. Šarić 29:36 min, 7 k, šut 2/11, 8 s, 3 a, 1 ol)

4. Utah 32 26 .552 8
5. Minnesota 28 31 .475 12 1/2