(VIDEO) Schalke na domaćem terenu svladao Augsburg sa 3:0, samo pet bodova dijeli ga od Europe

U 24. kolu Bundeslige u nedjelju je Schalke na domaćem terenu svladao Augsburg sa 3-0, pa sada ima 30 bodova i pet bodova ga dijeli od Europe, odnosno od Kovačevog Eintrachta, koji je na šestom mjestu.

Daniel Caligiuri Goal – Schalke 3-0 Augsburg 12… by jaredpeele

Schalke je poveo 2-0 golovima Guide Burgstallera u 4. i 29. minuti. No, u 32. Augsburg je dobio priliku smanjiti zaostatak iz penala, ali je udarac Paula Verhaegha obranio vratar domaćina. I samo dvije minute kasnije stigla ih je kazna, jer je Daniel Caligiuri zabio za konačnih 3-0.

Večeras u posljednjem susretu 24. kola Hamburger dočekuje Borussiju Moenchengladbach.