(VIDEO) Serie A: Remi Frosinonea i Empolija u utakmici sa šest pogodaka…

Po jedan bod osvojili su nogometaši Frosinonea i Empolija odigravši 3-3 (1-1) u prvoj utakmici nedjeljnog programa 9. kola talijanske Serie A.

Domaća momčad povela je nespretnim autogolom Matiasa Silvestrea u 8. minuti. U 32. minuti izjednačio je Slovenac Miha Zajc, koji je u 48. minuti asistirao kod pogotka Silvestrea za vodstvo Empolija. U 52. minuti domaći kapetan Daniel Ciofani iskoristio je kazneni udarac, dosuđen tek nakon pregledavanje snimke, za izjednačenje na 2-2. Isti je igrač ponovno doveo Frosinone u vodstvo u 63. minuti. Konačnih 3-3 postavio je Turčin Salih Učan u 79. minuti te tako ostavio Frosinone i dalje bez pobjede.

Juventus je u vodstvu sa 25 bodova, četiri više od drugoplasiranog Napolija. Inter ima 16 bodova, Lazio 15, a oba kluba imaju utakmicu manje od vodećeg dvojca. Empoli je ostao na 18. mjestu sa šest bodova, Frosinone je predzadnji sa dva, a kažnjeni Chievo je još uvijek u minusu od jednog boda.

U nedjelju je na rasporedu još pet od preostalih šest utakmica 9. kola: Bologna – Torino, Chievo – Atalanta, Parma – Lazio (15.00 sati), Fiorentina – Cagliari (18.00), Inter – Milan (20.30).