(VIDEO) Sjajno prvo poluvrijeme Luke Modrića: Hrvatski kapetan asistirao za Real i gurno Halilovića i Las Palmas prema drugoligaškom ponoru

Nogometaši Real Madrida u subotu su u gostima protiv Las Palmasa slavili sa 3-0 u 30. kolu španjolskog prvenstva, a Luka Modrić asistirao je za prvi pogodak.

Modrić je u 26. minuti perfektnom dubinskom loptom pronašao Garetha Balea, koji trese mrežu. Preostala dva pogotka pala su iz penala, prvo je pogodio Karim Benzema (39-PEN), a zatim Gareth Bale (51-PEN).

Luka Modrić igrao je za Real do 61. minute, kada ga je zamijenio Mateo Kovačić. Alen Halilović je za Las Palmas odigrao cijeli susret, pruživši solidnu partiju.

Večeras Sevilla dočekuje vodeću Barcelonu.