(VIDEO) Zanimljivo u Bundesligi: Sve bolji Josip Brekalo ponovno strijelac prekrasnog pogotka za Wolfsburg

Josip Brekalo u prošlom kolu ušao je u igru tek u 77. minuti, ali to mu je bilo dovoljno bude strijelac i asistent u pobjedi Wolfsburga 3-0. U subotu je Wolfsburg ugostio Paderborn i završilo je 1-1, a izjednačujući pogodak za “vukove” zabio je Brekalo u 56. minuti fantastičnim volejom sa 18 metara. Ovaj puta Brekalo je, kao što i zaslužuje, bio u početnoj postavi Wolfsburga, igrao je do 86. minute, te je namjestio nekoliko izglednih prilika suigračima, a najbolje su bile one u 4. i 9 . minuti, ali Joao Victor i Schlager nisu ih uspjeli realizirati.

Gol pogledajte O V D J E

Berlinska Hertha, koju vodi hrvatski trener Ante Čović, upisala je drugi uzastopni poraz. U prošlom kolu izgubila je od Wolfsburga sa 0-3, a sada je sa istim rezultatom poražena od Schalkea, s tim da su si igrači Herthe zabili dva autogola.

Hoffenheim, bez ozlijeđenog Andreja Kramarića, je protiv Bayer Leverkusena odigrao 0-0. Večeras se još sastaju Union Berlin i Borussia Dortmund.

Bayern 6 Pavard (36), Alaba (45), Perišić (54), Coman (64), Lewandowski (78), Davies (80)