Ponedjeljak, 24 veljače, 2025
6.1 C
Zagreb
Pratite nas:

Cedevita slomila Šibenik tek u posljednjoj četvrtini!

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

U susretu 9. kola Lige za prvaka košarkaši Cedevite pobijedili su Šibenik 83-71 ostvarivši šestu pobjedu.

Šibenik se dobro držao do posljednje četvrtine u kojoj je presudila Cedevitina kvaliteta i iskustvo. Gosti su na poluvremenu vodili 38-37, a na koncu treće dionice imali tek dva koša zaostatka (54-56). Ipak, Cedevita je posljednju četvrtinu dobila 27-17 za sigurnu pobjedu.

Domaćine su do pobjede predvodili Miro Bilan sa 17 koševa i četiri skoka, Fran Pilepić sa 16 koševa, te Marko Arapović sa 15 koševa i devet skokova. Kod Šibenika najefikasniji su bili Zoran Vrkić sa 18 koševa i Aleksandar Marciuš sa 17 koševa i devet skokova.

Na ljestvici vodi Cibona sa devet pobjeda i 18 bodova. Na drugom mjestu su Zadar i Kvarner 2010 sa po 14 bodova i skorom 5-4, a četvrta je Cedevita sa 13 bodova (skor 6-1), ali uz dvije utakmice manje. Slijede Zagreb (5-3), Šibenik (2-7), Alkar 81-8) i Zabok (1-7).

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: Narod.hr/h
Photo: fah

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Brza i fina juha od tri vrste luka

Ova juha odličan je izbor za borbu protiv prehlade i gripe!

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci