Ponedjeljak, 17 veljače, 2025
1.1 C
Zagreb
Pratite nas:

Cvitanović: Oršić je evidentno bio treći ili četvrti izbor

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Igor Cvitanović i Mario Carević su u emisiji EUROPEO prokomentirali Mislava Oršića i odnos izbornika Zlatka Dalića prema tom nogometašu, koji je na kraju dobio priliku i u kratkom vremenu pokazao koliko je mogao dati Vatrenima da ju je dobio ranije.

– Oršić je evidentno bio treći ili četvrti izbor izbornika i on je tako odlučio. Svi se mi pitamo zašto Oršić nije dobio veću minutažu. Naravno, svi oni koji rade i griješe, svi imaju pravo na svoje odluke. Izbornik je tako odlučio, i kad nije bilo Perišića na lijevom boku, igrao je Brekalo. Znači nije mu bio opcija. Ispostavilo se na kraju, jer uopće nije bilo Perišića i kad je jednostavno morao nešto mijenjati, stavio ga je. Mi svi, ja osobno sam prvi rekao da mislim da Oršić zaslužuje više prilika i nadam se da će u sljedećim kvalifikacijama dobiti tu priliku, rekao je Igor Cvitanović te dodao:

Tekst se nastavlja ispod oglasa

– Moramo biti sretni što imamo opet nekakvu viziju za budućnost, jer imamo mlade igrače koji dolaze i mislim da ćemo uspjeti prebroditi i da ćemo u Kataru biti opet dobri.

Mario Carević osvrnuo se na činjenicu da je Dalić na EP-u promijenio početnih 11 koje je uigravao u Ligi nacija:

Tekst se nastavlja ispod oglasa

– Da je jedna jedanaestorka je igrala kroz Ligu nacija, a na Europskom prvenstvu se opredijelio za druge igrače. Ja bih rekao da je to bila viša sila, Barišić se ozlijedio prije prve utakmice i morao je netko novi uskočiti, to je bio Gvardiol i dobio je šansu i stalo se uz njega sve tri utakmice. Izbornik je bio primoran na promjene, smatra Carević.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr/HRT

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci