Bivši čelnik Dinama, koji se trenutno nakon nepravomoćne presude na sudu u Osijeku, kojom je proglašen krivim, smjestio u Bosni i Hercegovini, Zdravko Mamić, mogao bi preuzeti srpski klub. Kako piše “Maxbet sport” Mamićeva je želja preuzeti TSC iz Bačke Topole, klub iz prve srpske nogometne lige, odnosno člana tamošnje ”Superlige”, kako u Srbiji nazivaju prvi razred slabašnog srpskog nogometa.
”Nemam nikakav razlog zbog kojeg ja sutra ne bih radio u Crvenoj zvezdi ili u Partizanu jer su to za mene institucije. Kad ne bih imao bolju situaciju, da nisam u Dinamu i da na tržištu u normalnim, uređenim okolnostima imam takvu ponudu, zar ne bi to bila privilegija za mene? To ne bi bila kazna. Ja se na to ponosim iako znam da ću zbog toga imati puno problema”, rekao je Mamić u jednom intervjuu u kolovozu, a tom prilikom je otkrio da je na sličnu temu razgovarao i sa srbijanskim diktatorom Aleksandrom Vučićem, Bivšeg Šešeljevog šegrta Mamić je sreo u Mostaru prošle godine na gospodarskom sajmu.
”Sreo sam se s Vučićem nakratko u Mostaru prošle godine na Sajmu gospodarstva, bili su tu na skupu predsjednici Dodik i Čović, pozdravili smo se, čestitao mi je na svim mojim uspjesima s Dinamom i pitao me je: “Kada ćeš doći u moju Zvezdu”, poručio je Mamić prije nekoliko mjeseci.
Naravno, treba li uopće naglašavati kako mediji u Srbiji, bliski srbijanskom diktatoru, Aleksandru Vučiću, s oduševljenjem govore o mogućnosti da Mamić preuzme klub iz Srbije? Drugim riječima, tabloidima koji na bilo koji način podržavaju bivšeg šegrta ratnog zločinca, Vojislava Šešelja, ne treba puno vjerovati,
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Izvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.