(FOTO) Real remizirao protiv Bradarića i društva, Modrić dobio tek desetak minuta na terenu

Real Madrid nije uspio svladati Celtu iz Viga odigravši 2-2 (0-1).

Prvi gol gosti su zabili na otvaranju utakmice preko Smolova u akciji koju je začeo hrvatski veznjak Filip Bradarić.

Real je u drugom poluvremenu uspio okrenuti golovima Kroosa i Ramosa,, ali u samoj završnici domaće navijače šokirao je Santi Mina, koji je Celtu doveo na 2-2.

Luka Modrić igrao je za Real tek od 81. minute, dok je Bradarić igrao za Celtu do 83. minute.

Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 50, 100, 200 ili više kuna. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr