Atletico Madrid nije se uspio plasirati u finale Kupa kralja. Nakon poraza 2:1 na Vicente Calderonu, momčad Diega Simeonea, u kojoj je Šime Vrsaljko ostao na klupi, odigrala je neodlučeno 1:1 u uzvratu s Barcelonom te ispao iz natjecanja.
Utakmicu je obilježio poništeni gol Antoinea Griezmanna u 59. minuti zbog zaleđa, kojeg nije bilo.
“Ponosan sam na momčadi, pokazali smo srce, odigrali sa strašću. Napustili smo teren uzdignute glave. Sudac? Sve ste vidjeli. Što se tu može reći, normalni smo ljudi, pričat će se o tome. Utakmica je stvarno bila sjajna, to je čar Kupa. Želio bih da smo igrali loše, a ušli u finale”, zaključio je trener Atletica Diego Simeone.
No, prisjetimo se, prije deset dana, nakon što su teško oštećeni u ligaškoj utakmici u Sevilli protiv Betisa (1:1), u Barceloni su bili bijesni. Katalonija se digla na noge i napala nogometni savez jer smatra da se rival iz Madrida protežira cijelu sezonu.
Što će sada mediji pisati o suđenju protiv Atletica u uzvratnoj utakmici Kupa kralja.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.