(VIDEO) Bayer Leverkusen slavio na snijegu

Nogometaši Bayer Leverkusena bolje su se snašli na snijegom prekrivenom terenu u gostima kod Hannovera, te su u nedjelju u 25. kolu Bundeslige slavili sa 3-2.

Gosti su poveli 2-0 golovima Kevina Vollanda (13, 28), ali Hannover je uspio poravnati u drugom poluvremenu. Prvo je zabio je Jonathas (51), a autogol Mitchell Weisera u 73. minuti doveo je do izjednačenja 2-2.

No, u 87. minuti Kai Havertz zabija za pobjedu Bayer Leverkusena 3-2. Hrvatski branič Tin Jedvaj odigrao je cijeli susret za Leverkusen.

Hrvatski napadač Andrej Kramarić je sa dva pogotka donio pobjedu Hoffenheimu protiv Nürnberga (2-1), s tim da je drugi pogodak zabio petom.
Prvi pogodak Kramarić je zabio u 25. minuti iz penala kojeg je sam izborio. Nürnberg je poravnao golom Behrensa u 61. minuti, a onda je ponovno na scenu stupio hrvatski reprezentativac. U 78. minuti Kramarić petom pogađa kroz noge golmanu za pobjedu Hoffenheima 2-1 u 25. kolu Bundeslige.
Kramarić je i ove sezone najkorisniji igrač Hoffenheima sa 12 golova i 2 asistencije.

Dan ranije Borussija Dortmund jedva je kod kuće svladala Stuttgart sa 3-1, a Bayern je demolirao Wolfsburg sa čak 6-0. Time je sastav Nike Kovača preuzeo vodstvo od Borussije Dortmund zahvaljujući boljoj gol razlici.