(VIDEO) Levante pred svojim navijačima pobijedio Las Palmas sa 2:1, Halilović igrao

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 31. kola španjolskog nogometnog prvenstva Levante je pred svojim navijačima pobijedio Las Palmas sa 2-1 (1-0) i sedam kola prije kraja stvorili osam bodova prednosti pred Deportivom, a 10 pred Las Palmasom u borbi za očuvanje prvoligaškog statusa.

Za vodstvo domaćih pogodak je u 35. minuti postigao Coke. Garcia je donio izjednačenje gostima u 50. minuti, da bi u drugoj minuti sučevog vremena Campana donio sva tri boda Levanteu.

Alen Halilović je odigrao cijelu utakmicu za Las Palmas i bio je začetnik akcije iz koje je njegova momčad došla do izjednačujućeg pogotka.

Levante je na 17. mjestu sa 31 bodom, osam više od Deportiva koji predvodi trojac klubova u zoni ispadanja. Las Palmas je 19. sa 21 bodom, a zadnja Malaga ima 17 bodova. Vodeća Barcelona ima 79 bodova, 12 više od drugoplasiranog Atletica koji će u nedjelju, u madridskom derbiju, gostovati kod trećeplasiranog Reala koji za Barcelonom zaostaje 16 bodova.