(VIDEO) Propuštena prilika za 2. mjesto: Težak poraz Eintrachta Nike Kovača na gostovanju kod Augsburga

U susretu 21. kola njemačkog nogometnog prvenstva Eintracht, kojeg vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, je na gostovanju kod Augsburga poražen 0-3, dok su u drugom nedjeljnom susretu HSV i Hannover odigrali 1-1.

Eintracht je imao priliku pobjedom ponovo skočiti na drugo mjesto, međutim umjesto tri boda primio je tri gola. Pobjedu Augsburgu donijeli su Koo Ja-Cheol (19), Michael Gregoritsch (76) i Marco Richter (89). Ante Rebić nije nastupio za domaći sastav.

Frankfurt je ovim porazom pao na šesto mjesto ljestvice, dok se Augsburg probio na sedmu poziciju s dva boda manje od Kovačeve momčadi.

U drugom susretu HSV i Hannover su odigrali 1-1. Gosti su poveli u 37. minuti golom Ivera Fossuma, a izjednačio je Filip Kostić četiri minute prije kraja susreta. Domaćin je u posljednjim trenucima ostao s igračem manje nakon što je isključen Kiriakos Papadopoulos.

HSV je ostao u zoni ispadanja, i dalje drži 17. mjesto, dok je Hannover na 10. poziciji.

Na ljestvici vodi Bayern sa 53 boda, Bayer Leverkusen je drugi sa 35 bodova koliko ima i Leipzig na trećem mjestu.