(VIDEO) Skok za čak šest mjesta na ljestvici: Betis na gostovanju pobijedio Malagu

U susretu 16. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Betis je na gostovanju pobijedio Malagu 2-0.

Gosti su poveli u 24. minuti preko Sergia Leona, a u 50. minuti Victor Camarasa je zabio za 2-0. Pobjeda Betisa je mogla biti i uvjerljivija da Joaquinu u završnici prvog dijela nije poništen regularan pogodak. Vezni igrač Betisa je pucao iz slobodnog udarca i premda je lopta prošla gol liniju, sudac Javier Alberola nije priznao pogodak.

Gosti su ovom pobjedom skočili za čak šest mjesta i sada su osmi sa 21 bodom, dok je Malaga na 19. poziciji sa 11 bodova koliko ima i ‘fenjeraš’ Las Palmas.

U vodstvu je Barcelona (42) ispred Atletico Madrida (36), Valencije (34) i Real Madrida (31).