Francuski nogometni reprezentativac i napadač Barcelone Antoine Griezmann pretrpio je ozljedu kvadricepsa desne noge u dvoboju 36. kola španjolske lige protiv Valladolida pa neće moći igrati mjesec dana.
Propustit će posljednja dva prvenstvena kola kao i uzvratnu utakmicu osmine finala Lige prvaka protiv Napolija, priopćili su iz katalonskog kluba.
“Pregledom koji je obavljen jutros ustanovljeno je da je Antoine Griezmann pretrpio ozljedu mišića kvadricepsa u desnoj nozi”, stoji u Barceloninoj objavi za medije.
Izvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.