Četvrtak, 27 veljače, 2025
8.3 C
Zagreb
Pratite nas:

Što će biti s Andrejom Kramarićem te je li izgubio status u Hoffenheimu pokazat će vrijeme, no, prije toga Božić u krugu obitelji!

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Uz Eintracht našeg Nike Kovača Hoffenheim je vjerojatno najveće iznenađenje Bundeslige s obzirom kako na zimski odmor odlazi kao jedini klub bez poraza, razlog petom mjestu a ne prvom je u činjenici da je klub odigrao nešto više remija, s čime su u klubu svi zadovoljni. Europska liga, ako se ovako nastavi, Hoffenheimu ne bi smjela pobjeća, iako neki potiho govore u Ligi prvaka.

Veliki obol sjajnim rezultatima relativno malog kluba u jakoj Bundesligi dao je na početku sezone hrvatski reprezentativac i bivši igrač Rijeke Andrej Kramarić, koji je sve donedavno bio standardni prvotimac. Nažalost, kako se bližio kraj polusezone Kramarić je sve češće grijao klubu te ulazio u igru uglavnom kad je bilo prekasno za neki ozbiljniji učinak. Što možete učiniti u deset minuta ako je prije tog vremena utakmica otišla u neželjenom smjeru?

Naime, 25-godišnji hrvatski nogometaš je u prvih 14 utakmica Bundeslige uvijek startao od prve minute, dakle, u udarnoj postavi Hoffenheima, igrama je oduševljavao navijače, kao i trenera, posebno se isticao brojnim asistencijama, ali je i sam tri puta pogodio mrežu protivničkog vratara u jednoj od najjačih svjetskih klupskih nogometnih liga. Novinari su hvalili igru sjajnog hrvatskog driblera, počelo se govoriti o transferima u najveće europske klubove. Igrao je odlično i u reprezentaciji. No, onda je negdje zapelo. Gdje?

Neki će reći kako nije pogreška samo u Kramariću, odnosno kako se ne radi o normalnom padu forme jer nitko, pa ni Kramarić, formu na istoj razini ne može zadržati čitavu polusezonu, dakle, neki misle kako je zapravo problem u činjenici da je mladi trener Hoffenheima Julian Nagelsmann odlučio promijeniti hijerarhiju unutar ekipe te je Mark Uth dobio prednost pred Kramarićem. Radi se o njemačkom igraču i vršnjaku Andreja Kramarića koji je našeg reprezentativca mijenjao u prvim kolima, sada su očito obrnuli uloge. Andrej ulazi s klube te mijenja svoju dojučerašnju zamjenu, što mu svakako ne pada lako, iako za sada uglavnom šuti te ne pokazuje javno znakove nervoze ili nezadovoljstva.

Je li zapravo u pitanju tek “avantura” trenera Hoffenheima, odnosno eksperiment, ili se radi o nečem drugom pokazati će vrijeme, koje ako se ovako nastavi ne ide u prilog Kramariću.  No, prije toga na redu su blagdani i Božić u krugu obitelji.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci