Na Facebook stranici svoje tvrtke, Mate Rimac objavio je slike novog automobila Rimac C_Two prije samog testiranja aerodinamike.
“Prvi pogled u testiranja aerodinamike Rimca C_Two u zračnom tunelu.
Ovo je model u prirodnoj veličini izrađen isključivo za zračni tunel s potpuno funkcionalnim komponentama aktivne aerodinamike, realističnim ovjesom i kočnicama, ventilatorom i realnim padom tlaka u prolazu kroz izmjenjivač topline.
To je omogućilo da brzo testiramo relevantne dijelove i usporedimo ih s rezultatima CFD-a (Computational Fluid Dynamics, numeričke metode proračuna dinamike fluida pomoću računala).
Testiranje je napravljeno prije početka izrade alata za proizvodnju, pa je time omogućeno da svaka potencijalna promjena bude implementirana na serijskom automobilu.
Uskoro više…”, napisali su iz tvrtke uz fotografije.
Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.