(FOTO, VIDEO) Liga prvaka: Liverpoolu bez Lovrena golijada na Anfieldu, Kovačić igrao u pobjedi Chelsea

epa07890266 Liverpool's Andy Robertson (C) scores the 2-0 goal during the UEFA Champions League Group E soccer match between Liverpool FC and FC Salzburg held at the Anfield in Liverpool, Britain, 02 October 2019. EPA/PETER POWELL .

Liverpool je u Ligi prvaka na Anfieldu pobijedio RB Salzburg s 4-3.

Domaćin je vodio s 3-0, austrijski prvak je uspio izjednačiti.

Dejan Lovren nije nastupio za Redse, baš kao ni Marin Pongračić za austrijski sastav.

U skupina H Chelsea je na gostovanju pobijedio Lille s 2-1, dok je Ajax na Mestalli slavio protiv Valencije s 3-0. Mateo Kovačić je za goste zaigrao od 87. minute.

U drugom susretu Ajax je na Mestalli pobijedio Valenciju s 3-0 upisavši i drugu pobjedu u skupini.

U skupini G Zenit je na svom travnjaku uvjerljivo porazio Benficu s 3-1. Pobjedu ruskom sastavu donijeli su Dzjuba (22), Ruben Dias (70-ag) i Azmoun (78), dok je gol za Portugalce zabio De Tomas u 85. minuti.

U drugom susretu Lyon je na gostovanju pobijedio RB Leipzig s 2-0 golovima Depaya (11) i Terriera (65).

Na ljestvici vode Zenit i Lyon s po četiri boda, RB Leipzig ima tri, a Benfica 0.

SKUPINA E
Genk – Napoli 0-0
Liverpool – RB Salzburg 4-3 (Mane 9, Robertson 25, Salah 36, 69 / Hee-Chan 39, Minamino 56, Haaland 60)

1. Napoli 2 1 1 0 2-0 4
2. Salzburg 2 1 0 1 9-6 3
3. Liverpool 2 1 0 1 4-5 3
4. Genk 2 0 1 1 2-6 1