(VIDEO) Atletico Madrid slavio u gostima protiv Granade pogotkom Antoinea Griezmanna, Šime Vrsaljko ušao s klupe

U zadnjoj utakmici subotnjeg programa 27. kola Primere Atletico Madrid je u gostima slavio kod Granade s 1-0.

Atletico je do pobjede došao pogotkom Antoinea Griezmanna tek u 84. minuti. Šime Vrsaljko je ušao u igru kod gostiju u 86. minuti.

U ranije odigranoj utakmici Alaves je pobijedio kod Malage s 2-1. Goste je u vodstvo doveo Zouhair Feddal (39), a za Malagu je izjednačio Juan Carlos (71). Alaves je u 72. minuti ostao bez isključenoga Feddala, ali su i s igračem manje došli do pobjede golom Edgar Antonio Mendeza u 90. minuti.

Vodi Barcelona s 60 bodova ispred Reala (59), Seville (57) i Atletica (52).