(VIDEO) Nogometaši Monaca slavili na gostovanju kod Strasbourga, vrlo dobro izdanje Danijela Subašića

Nogometaši Monaca slavili su sa 3-1 (3-1) na gostovanju kod Strasbourga u prvoj utakmici 29. kola francuskog prvenstva, a hrvatski reprezentativni vratar Danijel Subašić branio je mrežu momčadi iz Kneževine.

Pogotke za pobjedu Monaca postigli su Jovetić (5), Rony Lopes (21) i Fabinho (41), a strijelac izjednačujućeg pogotka za Strasbourg bio je Bahoken (19). No, domaći su se veselili svega dvije minute, kad je Monaco opet poveo i na kraju pitanje pobjednika riješio u prvom poluvremenu.

Monaco ima 63 boda, 11 manje od vodećeg PSG-a koji će u subotu ugostiti Metz. Treći je Marseille sa 56 bodova. Strasbourg je sa 31 bodom ostao na 15. mjestu.