(FOTO) Slavili pogotkom mladog Dine Perića: Nakon minimalne pobjede u Zaprešiću Dinamo u polufinalu Kupa

Nogometaši Dinama plasirali su se u polufinale Hrvatskog kupa nakon što su u Zaprešiću pobijedili Inter s 1-0 (0-0).

Dinamo je u pomlađenom sastavu uspio doći do minimalne pobjede i prolaza u Kupu u Zaprešiću i to pogotkom mladog braniča Dine Perića. U prvom dijelu Dinamo je bio apsolutno bolja momčad, no bez izrazitih prilika, da bi u 55. minuti Gojak promašio najbolju priliku utakmice, ostao je sam ispred vratara domaćih, no pucao je pored vrata.

Obrana Intera je odlijevala napadima Dinama sve do 68. minute kada je nabačaj Fiolića glavom u mrežu sproveo branič Dino Perić. Hrvatski prvak je i nakon postignutog gola odigrao napadački, a u 83. minuti Mario Šitum je pogodio gredu.

U utorak je u polufinale prošla Rijeka koja je u Zagrebu slavila protiv Lokomotive s 3-1, a danas još igraju Osijek – Slaven Belupo i RNK Split – Hajduk.