(FOTO) Liga prvaka: Ludnica na Maksimiru, Dinamo vodio 3:1, Šahtar u posljednjim minutama izjednačio na 3:3

Zagreb, 6.11.2019. - Utakmica 4. kola nogometne Lige prvaka: Dinamo - Šahtar. Na fotografiji Mykola Matviyenko. foto HINA/ Daniel KASAP/ ml

Pred nogometašima Dinama možda je i ključan dvoboj u borbi za plasman u osminu finala Lige prvaka – protiv ukrajinskog Šahtara.

Do kraja natjecanja po skupinama Lige prvaka ostala su još tri kola, ali hrvatski prvak bi pobjedom protiv Šahtara praktički osigurao proljeće u Europi.

Pratite utakmicu uživo:

90′ Šahtar je zabio gol za 3:2 u trećoj minuti sudačke nadoknade, a u 8. minuti iz kaznenog udarca su izjednačili na 3:3

89′ Ademi zabija za 3:1

83′ Dinamo vodi protiv Šahtara s 2:1, zabio je Ivanušec

71′
Moraes se oslovbodio čuvara na vrhu šesnaesterca i pucao, ali brani Livaković

66′ Petkovića je nagazio jedan Šahtarov igrač

59′ Velika šansa za Dinamo, Leovac se sjurio u kazneni prostor gostujuće obrane i pucao, ali je njegov pokušaj završio u gredi

52′
Slalom Dode u Dinamovom šesnaestercu, ali je pretjerao te je ometan pucao kraj vrata

47′
Moraes traži liječničku pomoć

46′ Počelo je drugo poluvrijeme

45′ Gotovo je prvo poluvrijeme

40′
Petković srušen u kaznenom prostoru, ali sudac ne sudi penal

34′ Lijepa prilika iz slobodnog udarca, ali Oršić puca visoko iznad grede

25′ Dinamo je izjednačio na 1:1, Theophile-Catherine je ubacio točno na glavu Petkovića koji je zatresao mrežu

19′ Prilika za Dinamo, Theophile-Catherine je ubacio na vrh peterca gdje se nalazio Petković koji loše hvata loptu i zaustavlja ga Šahtarov vratar Pjatov

13′ Gol za Šahtar, Patrick je zabio za ukrajinskog prvaka, asistirao je Moraes

8′ Dinamo ima glasnu podršku od prve minute

2′ Puca Taison iz velike udaljenosti, ali neprecizno.

1′ Utakmica je počela