Predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović dan je provela u obilasku sjevernog Jadrana, a u Kraljevici je i zapjevala.
Predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović u gradu Krku sastala se s gradonačelnicima i načelnicima cijelog otoka te obišla proizvodni pogon građevinske tvrtke gdje se susrela s radnicima te upoznala sa stanjem na tržištu i pitanjima vezanim uz nedostatak radne snage.
U Vrbničkoj zadruzi vinara, sirara te pršutara, uživala je u autohtonim proizvodima tog kraja. Založit će se kaže za izgradnju prometne infrastrukture na otoku Krku, ali i vraćanje Bašćanske ploče u Jurandvor.
Posjetila je naftovod u Omišlju, kao i Crikvenicu te kraljevičko brodogradilište i dvorac Frankopan u kojem je s članicama lokalnog zbora i zapjevala, prenosi dnevnik.hr.
Izvor: narod.hr/dnevnik.hr
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.