Srijeda, 26 veljače, 2025
8.8 C
Zagreb
Pratite nas:

Eurobasket 2021: Sedam država podnijelo kandidaturu

Podijeli

Podijeli

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Sedam se zemalja prijavilo za domaćinstvo Europskog prvenstva za košarkaše 2021. godine, priopćio je Međunarodni košarkaški savez (FIBA Europa).

Do isteka službenog roka za prijave kandidature su podnijele Češka, Estonija, Njemačka, Gruzija, Mađarska, Italija i Slovenija, a kako nijedna od tih kandidatura nije samostalna, FIBA Europa je potvrdila da će se grupna faza organizirati u četiri zemlje, a jedna od njih bit će domaćin završne faze. Slično je bilo i kod organizacije Eurobasketa 2015. godine, kada je domaćin bila i Hrvatska, zajedno s Njemačkom, Francuskom i Latvijom, a 2017. godine Europsko prvenstvo se igralo u Finskoj, Izraelu, Rumunjskoj i Turskoj.

Domaćini Eurobasketa 2021 bit će poznati u srpnju ove godine.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr/hina

Pročitaj više

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr dopušteno je registriranim korisnicima. Čitatelj koji želi komentirati članke obavezan se prethodno upoznati sa Pravilima komentiranja na web portalu i društvenim mrežama Narod.hr te sa zabranama propisanim člankom 94. stavak 2. Zakona o elektroničkim medijima.

Pročitaj više

Frendica.hr

Glas naroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci