(VIDEO) Juventus slavio u gostima kod Cagliarija, Mandžukić pogodio gredu, Pjaca na klupi

Nogometaši Juventusa slavili su u 24. kolu Talijanske lige u gostima kod Cagliarija s 2-0 i povećali svoje vodstvo na ljestvici.

Juve je na Sardiniji do pobjede odveo Gonzalo Higuain golovima u 37. i 48. minuti, dok je u 67. minuti isključen domaći igrač Barella. Marijo Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu za torinsku momčad i u 90. minuti pogodio gredu, dok je Marko Pjaca ostao na klupi.

Ranije je Sampdoria pobijedila kod kuće Bolognu s 3-1, iako su gosti do 82. minute vodili s 1-0. Blerim Džemaili je pogodio u 18. minuti za Bolognu, a Sampdoriju su do čudesnog preokreta odveli golovi Luisa Muriela (82pen), Patrika Schicka (83) i Ibrahima Mbaye (88ag).

Vodi Juventus sa 60 bodova ispred Rome (53) i Napolija (51).