Tramezzani: ‘Moramo se mentalno i tjelesno pripremiti za utakmicu protiv Gorice u Kupu’

Zagreb, 13.03.2021 - Utakmica 25. kola Prve HNL Gorica - Hajduk. Na fotografiji Paolo Tramezzani. foto HINA/ Admir BULJUBAŠIĆ/ abu

Nogometaši Gorice i Hajduka jučer su u derbiju 25. kola Prve HNL odigrali bez pobjednika 1:1.

“Utakmica je bila vrlo teška u prvom poluvremenu i tražili smo način da ostanemo u igri, gol u završnici prvog dijela donio je ravnotežu na terenu, a nama mirnoću i spokoj da pripremimo drugo poluvrijeme. Zadovoljan sam kako su igrači odigrali ovih 90 minuta protiv momčadi koja nekoliko godina igra zajedno. Ovo danas je bio dobar test. Čeka nas kup protiv istog protivnika i moramo se mentalno i tjelesno pripremiti za tu utakmicu”, rekao je, između ostalog, trener Hajduka Paolo Tramezzani nakon remija.