(VIDEO) Francuska liga: Montpellier i Toulouse ispustili pobjede

U susretu 30. kola francuskog nogometnog prvenstva Montpellier i Dijon su odigrali 2-2, a gosti su izjednačili u posljednjim trenucima susreta.

Identičnim rezultatom je završila i utakmica između Toulouse i Strasbourga, a gosti su do boda stigli golom u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Golove za Montpellier zabili su Skhiri (59) i Sio (66), dok je oba pogotka za goste zabio Said (26, 90+1).

U susretu između Toulousea i Strasbourga čak tri gola su pala u posljednjih pet minuta utakmice pri čemu dva u sudačkoj nadoknadi. Gosti su poveli u 46. minuti preko Blayaca, no Toulouse je u samoj završnici uspio okrenuti rezultat golovima Sanogoa u 89. i 90+1 minuti. Kada se već činilo da će utakmica završiti pobjedom domaćina, Strasbourg je izjednačio u četvrtoj minuti nadoknade golom Konea.

Rennes je na gostovanju pobijedio Bordeaux 2-0 golovima Sarra (49) i Gourcuffa (86), a jedinu domaću pobjedu večeri ostvario je Angers protiv Caena (3-0). Mateo Pavlović je odigrao cijeli susret za Angers, baš kao i Ivan Santini za goste.

Na ljestvici vodi PSG sa 80 bodova, Monaco na drugom mjestu ima 66, a Marseille je treći sa 59 bodova.